FBC Piráti Sokol Chrudim

OFICIÁLNÍ STRÁNKY FLORBALOVÉHO KLUBU

Kalendář

AKTUALITY

První utkání ligové sezóny

Pardubická liga "A" zahájena !!!Tuto víkendovou sobotu náš tým vstoupil do ligové sezóny 2008/2009. Se všemi oddíly v naší divizi "A" náš tým sehraje dohromady 28 zápasů. Což znamená 4 s každým, tedy i našimi prvními letošními vyzývateli Sokolem Pardubice "D".
Sokol Pardubice "D"
    Zápas, jak se dalo očekávat, začal velmi opatrně z obou stran. První třetina, po mnoha šancích Pirátů výsledkově ovšem patřila Sokolu, který jí hlavně díky Sýkorovi vyhrál 2:1. Za chrudimské snižoval hezkým průnikem Jiruška.Po přestávkovém zásahu Kamila Kastla se hra již skoro po zbytek zápasu odehrávala pouze na soupeřově polovině a bylo pouze otázkou času, kdy se zápas vyrovná i výsledkově. To se povedlo ve 3.minutě druhé třetiny Veselíkovi a hra dostala nádech obratu. Je však nutno podotknout, že většina dalších chrudimských akcí končila uspěchaným zakončením a možná i nedostatkem štěstí. Toto však zřejmě stálo za výsledkem a nevýrazným výkonem,což vyustilo ve zlomový bod zápasu, kdy v 6.minutě třetí třetiny opět Sýkora vrátil vedení na stranu pardubických.Na to již celek Kamila Kastla, i přes mnoho dalších šancí, nedokázal odpovědět a první zápas nezvládl.
ASPV Holice
    Náš druhý zápas v chlumecké aréně začal stejně jako minulý skončil a po 4 minutách jsme prohrávali 1:0, což nebylo příliš povzbudivé. Rozdílem však byl zcela jiný přístup a herní pojetí, které bychom rádi viděli celou sezónu.Hráči Pirátů začali být více soustředění na plnění pokynů Kamila Kastla a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Také změna v 1.formaci, kdy místo Sládka nastoupil Hejtmánek přinesla oživení a chrudimský tým po brankách Hejtmánka, Hudečka, Veselíka a opět Hudečka otočil skóre první třetiny na 1:4. Bohužel ke smůle chrudimských druhá třetina již nebyla tak dobrá a skóre se pohlo "pouze" na 1:5 po brance kapitána Kaltouna. Třetí část ovšem byla ve srovnání s druhou snad ještě horší. Je však nutno dodat, že tým Holic začal velmi účinně napadat až v našem obraném pásmu, nicméně to neomlouvá 5 obdžených branek v podstatě po celé trvání poslední části. Nebýt sedmé vítězné branky Netolického,po které dal tým Holic ještě 3 branky,zápas by byl ještě velmi těžký.
    Ikdyž závěr nebyl podle našich představ, výsledek jsme si naštěstí pohlídali. Do přístích střetnutí však máme několik věcí k zamyšlení.

Podrobnosti v sekci Výsledky.
Žádné komentáře