FBC Piráti Sokol Chrudim

OFICIÁLNÍ STRÁNKY FLORBALOVÉHO KLUBU

Kalendář

AKTUALITY

Mládež

Reportáž z přátelského utkání ve Slatiňanech

Datum:
24.2.2009

Místo: Sportovní hala Slatiňany

Kategorie:


8.- 9. třída


počet hráčů: 20

sestava:
A-TEAM:
Mlejnek - Fančovič, Sodomka, Pešava, Myška, Dejnožka, Novotný, Vladyka, Holan, Hudeček, Horák
B-TEAM:
Vlček - Komárek, Vaško, Beran, Čepelák, Kubánek, Málek, Regent, Tesárek

trenér: J.Hejtmánek


6.- 7. třída


počet hráčů: 9

sestava:
Kofroň - Štěpán,Kříž, Novák, Daněk, Rafaj, Meduna, Svratecký, Zíma

trenér: P.Jonáš

1.utkání:

FBK Spartak Slatiňany vs. FBC Piráti Sokol Chrudim "A"


2 : 1
(branka hostů: Sodomka)
 
Průběh: Hráči Chrudimi hráli lepší florbal na pohled, ale prvnímu obdženému gólu nedokázali zabránit. Po druhém obdženém gólu začali svěřenci trenéra Hejtmánka hrát hru přes beky a více si drželi balónek na svých hokejkách. To jim přineslo ovoce v podobě snížení na konečných 2 : 1 z hole Sodomky. Nutno je říci, že tým Slatiňan hrál vcelku tvrdě a někdy až nedovoleně, což chrudimské hráče zaskočilo. Byla to však důležitá zkušenost a s těsnou prohrou si tak nemusejí lamat hlavu.

2.utkání:

FBC Piráti Sokol Chrudim "A" vs. FBC Piráti Sokol Chrudim "B"

2 : 1
(branky: Sodomka, Pešava - Regent)

Průběh: Chrudimští Piráti přijeli na přátelské utkání ve 20 hráčích. Byli tak rozděleni do 2 týmů a zahráli si i utkání proti sobě. Za "A" tým nastoupili chlapci, kteří chodí pravidelně od září na tréninky a jsou proto na sebe zvyklí a "sehraní". Za "B" tým hrali "nováčci", kteří se ještě nestačili dát herně dohromady a na jejich hře to tak bylo znat. Dalo by se to shrnout jedením slovem CHAOS !!! Hráči "B" týmu zatím mají problém si držet svoje posty a zmatek tak zavládal jak v obraně, tak i v útoku. Trenér Hejtmánek však věří, že toto všechno se dá natrénovat. Po brankách opět Sodomky a průniku Pešavy přišlo snížení krásnou střelou do "šibenice" Regentem a do konce utkání se již skóre nezměnilo.

3.utkání:

FBK Spartak Slatiňany vs. FBC Piráti Sokol Chrudim (6.-7.třída)

3 : 8
(branky hostů: Kofroň 5, Štěpán 2, Kříž)

Průběh: Tým Pirátů přijel s deseti borci a nutno říci, že s těmi nejlepšími co daná kategorie může nabídnout. Před zápasem se kluci seznámili s jejich novým trenérem Petrem Jonášem, který se hned zapojil do "koučování" Do budoucna bude tuto kategorii vést a my doufáme, že to bude poučné a zábavné pro obě strany. Kluci hráli rychlý a pro oko diváka libivý florbal se spoustou přihrávek, za které by se nemuseli stydět ani jejich přihlížející starší vrstevníci. Zvláště je potřeba pochválit hru obrany, konkrétně Zímu a Svrateckého, kteří hráli s hlavou nahoře a krásně podrželi balónek na hokejce a rozdávali kvalitní přihrávky. Nesmíme také zapomenout na technického hráče Kofroně, kterého doplňoval Štěpán a Kříž. Toto útočné trio dalo všechny branky z nichž některé byli opravdu výstavní. V neposlední řadě je nutno také vyzdvihnout tvrdou a čistou hru Patrika Rafaje. Vypadá to,že tato věková kategorie má ze všech největší ambice a mohou z nich vyrůst kvalitní opory i ve vyšších kategoriích.
Žádné komentáře