FBC Piráti Sokol Chrudim

OFICIÁLNÍ STRÁNKY FLORBALOVÉHO KLUBU

Kalendář

AKTUALITY

22.9.2010 (Pozvánka)

__> JIŽ TUTO SOBOTU <__


Pozvánka


Již tuto víkendovou sobotu budou sportovní fanoušci v Chrudimi svědky velmi atraktivního florbalového duelu. Domácí třeti-ligový FBC Piráti Sokol Chrudim změří, ve 3.kole poháru ČFBU síly s loňským semifinalistou 1.ligy SK Bivoj Litvínov. Ten je v letošním ročníku žhavým kandidátem na postup mezi Extraligovou smetánku. Hráci Pirátů, tak opět přepisují svoje statistiky, když přivítají zatím nejkvalitnějšího soupeře v historii klubu !!!

Chrudimští florbalisté se do 3.kola poháru prokousali kvalitními výkony, když přehráli například i druho-ligové týmy jako Athletics Praha, FBC Chomutov či FBC Česká Lípa. Celkově letos z 8 duelů v poháru ještě neokusili hořkost porážky. Ta je, ovšem zřejmě již nemine tuto sobotu. Tým Litvínova letos načíná již 5. sezónu v 1.lize. V jeho řadách je například vítěz kanadského bodování základní části i playoff Daniel Hulič či nejlepší střelec soutěže Milan Kumai. Hráčí severočeského klubu mají za sebou již první dvě kola soutěže, kde si vcelku suveréně poradili s týmem Paskova 7:1 i s loňským účastníkem extraligy Havířovem 6:3.

To však nic nemění na faktu, že domácí Piráti nastoupí k utkání za stavu 0:0 a chtějí předvést, že ve 3.kole nejsou omylem, ikdyž tak již teď překročili své letošní cíle. Diváci se tak mohou těšit na velmi zajímavé utkání, které začíná v sobotu v 18:00 v hale TJ Sokol na Tyršově náměstí.

Žádné komentáře