Kalendář

AKTUALITY

Přípravný zápas 17.9.2008 (Třemošnice)

Tak je za námi poslední přípravný duel.

Náš přímý soupeř v divizi A Pardubické ligy tým ŽŠK Třemošnice nás prověřil po všech stránkách. Mohli jsme si vyzkoušet většinu věcí z tréninků a dokonce se nám povedlo i několik pro oko diváka pohledných akcí.
    Zápas byl rozdělen na 4 čtvrtiny každá po 15 minutách. Tým "A" ve složení: Mlejnek, Nevečeřal, Svoboda, Sládek, Hudeček, Víšek, Jiruška, Brož, Netolický, Kaltoun a Hejtmánek měla začatku zápasu dodat tempo a řád, což se převážnou část první půle dařilo. Skóre 4:1 v poločase bylo zasloužené.
    Na druhou půli nastoupili hráči, kteří se teprve zapracovávají a s nimi několik zkušených matadorů chrudimského celku. Tým "B" ve složení: Sýkora, Šulc, Salfický, Kouba, Zdražil, Voborník, Žemlička, Strouhal, Vladyka, Pelikán, Kubík a Baroš, měl za úkol předvést svojí sílu,což se chvílemi dařilo, avšak je nutno přiznat, že byla vidět malá sehranost této složené družiny Kamila Kastla.

Skóre druhé půle po odehraných 30 minutách se zastavilo na čísle 2:5, což dalo celkové skóre 6:6. Zápas se tedy povedl i po této stránce a tímto děkuje i hochům z Třemošnice za velmi čistou a korektní hru.